Stroje

Vyberte si z široké nabídky nových potravinářských strojů od předních výrobců
Nabízíme nové stroje do výroben masa a uzenin, větších gastro provozů a restaurací. Vakuové baličky, kutry, pístové narážečky, stroje na výrobu šunky, plnění párků, nářezové stroje, výrobníky ledu, konvektomaty – k mání je u nás na 16 druhů různých strojů od celé řady renomovaných firem. Vyberte si stroj, který hledáte, anebo si nechte poradit. V rámci našich poradenských služeb vám kvalifikovaně doporučíme vhodnou technologii, která přesně vyjde vstříc parametrům vašeho provozu. Stroje značek RETIGO, FREUND, K&G Wetter a desítky dalších jsou synonymem vysoké kvality a dlouhé životnosti.

Stroje vám dodáme, zaškolíme personál a poskytneme vám záruku minimálně jeden rok. Záruční a pozáruční servis s řešením závad do 24 hodin od nahlášení je u nás samozřejmostí. Hledáte finančně méně náročné řešení pro svůj provoz? Nabízíme také repasované stroje se zárukou. Nenašli jste v naší nabídce stroj, který hledáte? Kontaktujte nás!

Kdo jsme

Prodejem, sevisem a údržbou potravinářských strojů se zabýváme již od roku 1995. Koupíte u nás vše od varných kotlů, řezaček, nářezových strojů, vakuových baliček až po vozíky, míchací vany nebo vakuové sáčky. Naše zkušenosti a znalosti se vám budou hodit nejen při údržbě strojů, ale také při jejich nákupu. Poradíme vám s výběrem vhodné mechanizace pro konkrétní provoz a příslušné zařízení vám také dodáme. Následně zajistíme záruční a pozáruční servis – a to nejen u nových, ale i repasovaných strojů.

Petr Hodan
majitel společnosti

Novinky

13. října 2022 Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že se všechny produkty i několikrát zdražují, udržujeme na webu aktuální ceny jen spotřebního materiálu, tj. vakuové sáčky, fólie, misky do miskovačky. U ostatních produktů Vám velice rádi cenu sdělíme telefonicky nebo emailem. Děkujeme za pochopení.