Vakuové sáčky do komorových baliček

Vakuové sáčky do komorových baliček nabízíme ve čtyřech tloušťkách – 70, 80, 90 a 140 mikronů – a v mnoha rozměrech. Při výběru správného sáčku berte zřetel na délku svařovací lišty balícího stroje a na produkt, který budete vakuovat. Pokud budete potřebovat poradit, zavolejte. Rádi Vám pomůžeme s výběrem. Nenajdete-li na našich stránkách Vámi požadovanou tloušťku nebo rozměr, neváhejte nás kontaktovat. Necháme je pro Vás vyrobit.

Kdo jsme

Prodejem, servisem a údržbou potravinářských strojů se zabýváme již od roku 1995. Koupíte u nás vše od varných kotlů, řezaček, nářezových strojů, vakuových baliček až po vozíky, míchací vany nebo vakuové sáčky. Naše zkušenosti a znalosti se vám budou hodit nejen při údržbě strojů, ale také při jejich nákupu. Poradíme vám s výběrem vhodné mechanizace pro konkrétní provoz a příslušné zařízení vám také dodáme. Následně zajistíme záruční a pozáruční servis – a to nejen u nových, ale i repasovaných strojů.

Petr Hodan
majitel společnosti

Novinky

13. října 2022 Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že se všechny produkty i několikrát zdražují, udržujeme na webu aktuální ceny jen spotřebního materiálu, tj. vakuové sáčky, fólie, misky do miskovačky. U ostatních produktů Vám velice rádi cenu sdělíme telefonicky nebo emailem. Děkujeme za pochopení.