Servis a oprava strojů

Poskytujeme záruční i pozáruční servis potravinářských strojů

Servisujeme, opravujeme a dodáváme díly pro potravinářské stroje všech druhů a značek. A to již od roku 1995. Nezáleží na tom, jestli vlastníte stroj na výrobu šunky, výrobník ledu nebo baličku potravin – poradíme si s jakoukoliv technologií. Známe specifikace všech nejrozšířenějších typů strojů od jakéhokoliv výrobce a dokážeme najít řešení. Náhradní díly a opravu zajistíme i tehdy, když máte unikátní stroj vyrobený na zakázku. Se servisem máme zkrátka své zkušenosti a ty vám nabízíme. Ať už v rámci nebo nad rámec záručního servisu, který poskytujeme při nákupu nových a repasovaných strojů.

Náš tým profesionálních a zkušených techniků přijede v případě poruchy do Vaší provozovny. Každý všední den a v naléhavých případech také i o víkendu.

Záruku a záruční servis máte k dispozici u nových i repasovaných strojů

Opravujeme a dodáváme nové i repasované stroje. Ty repasované procházejí naší důkladnou kontrolou a opravou, aby vám posloužily stejně dobře jako ty nové – ovšem za mnohem nižší cenu. U nových strojů poskytujeme záruční servis minimálně jeden rok a u repasovaných minimálně po dobu 3 měsíců. V záruční době máte samozřejmě nárok na bezplatný servis v případě, že se objeví závada, na níž se záruka vztahuje.

Chcete víc informací k servisu? Kontaktujte nás!