Vakuové balící stroje

Vakuové balení přináší do moderní gastronomie nové trendy a postupy. V naší nabídce najdete profesionální vakuové baličky, ke kterým dodáváme i vakuové sáčky nejvyšší kvality. Nejčastěji se s baličkami můžete setkat v gastro a potravinářských provozech jako jsou školní jídelny, restaurace, hotely, řeznictví, prodejny potravin či lahůdek, supermarkety. V těchto provozech se staly vakuové baličky platnými články, které plně splňují požadavek maximálně kvalitního skladování potravin a jejich uchování čisté chuti bez užití chemických konzervantů. Námi nabízené vakuové baličky nabízí kvalitu a hygienický standard v souladu s požadavky moderních gastronomických provozů. V naší nabídce naleznete vakuové baličky od menších modelů až po průmyslové balící stroje. Odborný záruční a pozáruční servis poskytujeme v naší provozovně či ve Vašem provozu, tak aby vždy byly naplněny požadavky zákazníka. Vakuové balení dle vědeckých výzkumů značně prodloužilo dobu uchování potravin. Balení ve vakuu poskytuje potravinám účinnou ochranu před mikroorganismy, bakteriemi, kvasinkami a plísněmi. Vakuované potraviny si dále uchovávají své aroma, chuť a obsah vitamínů a minerálů. V případě dotazů kontaktujte našeho technika, který Vám odborně zodpoví veškeré dotazy a zároveň pomůže s výběrem vakuové baličky, které plně pokryje požadavky Vašeho provozu.

Kdo jsme

Prodejem, servisem a údržbou potravinářských strojů se zabýváme již od roku 1995. Koupíte u nás vše od varných kotlů, řezaček, nářezových strojů, vakuových baliček až po vozíky, míchací vany nebo vakuové sáčky. Naše zkušenosti a znalosti se vám budou hodit nejen při údržbě strojů, ale také při jejich nákupu. Poradíme vám s výběrem vhodné mechanizace pro konkrétní provoz a příslušné zařízení vám také dodáme. Následně zajistíme záruční a pozáruční servis – a to nejen u nových, ale i repasovaných strojů.

Petr Hodan
majitel společnosti

Novinky

13. října 2022 Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že se všechny produkty i několikrát zdražují, udržujeme na webu aktuální ceny jen spotřebního materiálu, tj. vakuové sáčky, fólie, misky do miskovačky. U ostatních produktů Vám velice rádi cenu sdělíme telefonicky nebo emailem. Děkujeme za pochopení.