Míchačky masa

Univerzální míchací zařízení určené pro mleté ​​maso a mnoho dalších potravinových aplikací.
Všechny konstrukce z nerezové oceli.
Patentovaný dvojitý míchací systém pro lepší míchání a zkrácenou dobu míchání. Tento dvojitý účinek zkracuje dobu míchání na polovinu.
Celonerezová konstrukce, otáčení mísy i ramene, volné otáčení díže nebo volitelně otáčení díže druhým motorem , volitelné provedení PV (plynula regulace otáček 20-90 ot/min), pneumatické otevírání míchacího ramene, auto-stop při zvednutí míchacího ramene, vyklápěcí díže pro snadné vyprazdňování a čištění, odolný průhledný bezpečnostní kryt s otvory pro přidávání kořenících směsí, uzavřená a stabilní základna, kolečka pro snadnou manipulaci.

Kdo jsme

Prodejem potravinářských strojů, jejich opravami a údržbou se zabýváme od roku 1995. Jakožto menší firma můžeme udržovat osobnější vztahy s našimi zákazníky, uchovávat si dobrý přehled o historii zakázek a reagovat na všechny požadavky s maximální pružností. Proto většinu problémů dokážeme řešit do 24 hodin od nahlášení – v naléhavých případech i o víkendech a svátcích. Naše zkušenosti a znalosti se vám budou hodit nejen při údržbě strojů, ale také při jejich nákupu. Poradíme vám s výběrem vhodné mechanizace pro konkrétní provoz a příslušné zařízení vám také dodáme. Následně zajistíme záruční a pozáruční servis – a to nejen u nových, ale i repasovaných strojů. Těšíme se na spolupráci!

Petr Hodan
majitel společnosti

Novinky

13. října 2022 Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že se všechny produkty i několikrát zdražují, udržujeme na webu aktuální ceny jen spotřebního materiálu, tj. vakuové sáčky, fólie, misky do miskovačky. U ostatních produktů Vám velice rádi cenu sdělíme telefonicky nebo emailem. Děkujeme za pochopení.