Stretch fólie

Univerzální stretch (smršťovací) fólie šíře 50 cm pro ruční manipulaci v 1,9 kg roli s návinem 120 metrů. Stretch fólie bezezbytku kopíruje nerovnosti zboží, poskytuje vysokou ochranu před prachem a vlhkostí. Významně zvyšuje stabilitu paletovaného zboží, slouží pro snadné vytváření kompaktních balení zboží.
Fólie má tloušťku standardních 23 µm, což je ideální kompromis mezi pevností, odolností a přizpůsobivostí fólie.
Nabízíme v provedení – transparentní, černá, bílá. V případě, že budete mít zájem o jiný druh, neváhejte nás kontaktovat.

Stretch fólie – bílá

Cena

225 

272  včetně DPH.

Stretch fólie – černá

Cena

225 

272  včetně DPH.

Stretch fólie – transparentní

Cena

199 

241  včetně DPH.

Kdo jsme

Prodejem, servisem a údržbou potravinářských strojů se zabýváme již od roku 1995. Koupíte u nás vše od varných kotlů, řezaček, nářezových strojů, vakuových baliček až po vozíky, míchací vany nebo vakuové sáčky. Naše zkušenosti a znalosti se vám budou hodit nejen při údržbě strojů, ale také při jejich nákupu. Poradíme vám s výběrem vhodné mechanizace pro konkrétní provoz a příslušné zařízení vám také dodáme. Následně zajistíme záruční a pozáruční servis – a to nejen u nových, ale i repasovaných strojů.

Petr Hodan
majitel společnosti

Novinky

13. října 2022 Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že se všechny produkty i několikrát zdražují, udržujeme na webu aktuální ceny jen spotřebního materiálu, tj. vakuové sáčky, fólie, misky do miskovačky. U ostatních produktů Vám velice rádi cenu sdělíme telefonicky nebo emailem. Děkujeme za pochopení.