Řezačka masa AK-RAMON

Společnost AK RAMON je rodinnou firmou ze Španělska s tradicí od roku 1957. Mnohaleté zkušenosti ve vývoji a výrobě strojů pro potravinářství v oblasti zpracování a balení jsou zárukou kvalitních strojů pro profesionální nasazení.
Nabízí stále více produktů a zaručují kvalitní služby. To přináší důvěru zákazníků.
Řezačky masa pro využití v gastronomii a obchodě. Mají celonerezové provedení a splňují vysoký hygienický standard.

Kdo jsme

Prodejem, sevisem a údržbou potravinářských strojů se zabýváme již od roku 1995. Koupíte u nás vše od varných kotlů, řezaček, nářezových strojů, vakuových baliček až po vozíky, míchací vany nebo vakuové sáčky. Naše zkušenosti a znalosti se vám budou hodit nejen při údržbě strojů, ale také při jejich nákupu. Poradíme vám s výběrem vhodné mechanizace pro konkrétní provoz a příslušné zařízení vám také dodáme. Následně zajistíme záruční a pozáruční servis – a to nejen u nových, ale i repasovaných strojů.

Petr Hodan
majitel společnosti

Novinky

13. října 2022 Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že se všechny produkty i několikrát zdražují, udržujeme na webu aktuální ceny jen spotřebního materiálu, tj. vakuové sáčky, fólie, misky do miskovačky. U ostatních produktů Vám velice rádi cenu sdělíme telefonicky nebo emailem. Děkujeme za pochopení.