Unox

Společnost Unox byla založena v roce 1990 a vtrhla na trh profesionálních pecí s produktem, který umožňuje péci chléb a croissanty, aniž by je bylo třeba předem rozmrazit. Okamžitě se stala lídrem trhu díky nové technologii AIR.MaxiTM, která zajišťuje uniformní šíření vzduchu pomocí systému více ventilátorů.
Podařilo se jí vytvořit vynikající produkty i v době, kdy ještě nebyla dostupná pomoc technologií. Stále se snaží o neustálé zlepšování nejen výrobních procesů, ale i nástrojů a technologií používaných pro jejich projektování.
V současné době patří Unox k předním výrobcům konvektomatů a pecí pro závodní stravování, supermarkety, pekárny, cukrárny, restaurace, výrobce mražených potravin, obchody se smíšeným zbožím, bary, kavárny, občerstvení, rauty či bankety.

Kdo jsme

Prodejem, servisem a údržbou potravinářských strojů se zabýváme již od roku 1995. Koupíte u nás vše od varných kotlů, řezaček, nářezových strojů, vakuových baliček až po vozíky, míchací vany nebo vakuové sáčky. Naše zkušenosti a znalosti se vám budou hodit nejen při údržbě strojů, ale také při jejich nákupu. Poradíme vám s výběrem vhodné mechanizace pro konkrétní provoz a příslušné zařízení vám také dodáme. Následně zajistíme záruční a pozáruční servis – a to nejen u nových, ale i repasovaných strojů.

Petr Hodan
majitel společnosti

Novinky

13. října 2022 Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že se všechny produkty i několikrát zdražují, udržujeme na webu aktuální ceny jen spotřebního materiálu, tj. vakuové sáčky, fólie, misky do miskovačky. U ostatních produktů Vám velice rádi cenu sdělíme telefonicky nebo emailem. Děkujeme za pochopení.