Spidocook

Italská společnost Spidocook navrhuje, vyvíjí a vyrábí produkty pro profesionální vaření. Technologie, design a výkon se spojují v neustálém hledání profesionálních řešení pro svět moderního stravování, schopných uspokojit jeho neustále se vyvíjející potřeby. Produkty Spidocook umožňují ušetřit až o 30 % více energie než tradiční trouby. Navíc ve srovnání s tradičními metodami vaření je snížení spotřeby energie až o 60 %. Vyšší energetická účinnost znamená také ekonomickou úsporu pro uživatele a velký přínos pro životní prostředí.

Kdo jsme

Prodejem, servisem a údržbou potravinářských strojů se zabýváme již od roku 1995. Koupíte u nás vše od varných kotlů, řezaček, nářezových strojů, vakuových baliček až po vozíky, míchací vany nebo vakuové sáčky. Naše zkušenosti a znalosti se vám budou hodit nejen při údržbě strojů, ale také při jejich nákupu. Poradíme vám s výběrem vhodné mechanizace pro konkrétní provoz a příslušné zařízení vám také dodáme. Následně zajistíme záruční a pozáruční servis – a to nejen u nových, ale i repasovaných strojů.

Petr Hodan
majitel společnosti

Novinky

13. října 2022 Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že se všechny produkty i několikrát zdražují, udržujeme na webu aktuální ceny jen spotřebního materiálu, tj. vakuové sáčky, fólie, misky do miskovačky. U ostatních produktů Vám velice rádi cenu sdělíme telefonicky nebo emailem. Děkujeme za pochopení.