Minerva Omega

Minerva Omega Group srl byla založena v roce 2012 po sloučení dvou předních italských a světových společností v oblasti designu a výroby strojů a systémů na zpracování masa a dalších potravin: La Minerva di Chiodini Mario z Bologne a Omega CEG z Varese.
Minerva Omega Group Srl je konsolidovaná společnost s ryze italskou dokonalostí v tomto sektoru, která výrazně investuje do návrhu a vývoje nových modelů, zařízení a automatizovaných výrobních linek.
Výrobní linka, centralizovaná a automatizovaná v moderních, nových krytých prostorách o rozloze 5 000 m 2 , otevřená v roce 2003, spolu s výrobním závodem Omega zahrnuje extrémně rozmanitou řadu strojů na zpracování, konzervaci a balení potravin, které splňují všechny možné požadavky pro následující sektory :
– specialisté na pulty s potravinami
– velké velkoobchody
– catering
– potravinářský průmysl
– řetězce hotelů a restaurací
Pro distribuci svých produktů po celém světě a poskytování efektivní technické podpory a exkluzivního poradenství vytvořila La Minerva velkou prodejní a servisní organizaci.

Kdo jsme

Prodejem, servisem a údržbou potravinářských strojů se zabýváme již od roku 1995. Koupíte u nás vše od varných kotlů, řezaček, nářezových strojů, vakuových baliček až po vozíky, míchací vany nebo vakuové sáčky. Naše zkušenosti a znalosti se vám budou hodit nejen při údržbě strojů, ale také při jejich nákupu. Poradíme vám s výběrem vhodné mechanizace pro konkrétní provoz a příslušné zařízení vám také dodáme. Následně zajistíme záruční a pozáruční servis – a to nejen u nových, ale i repasovaných strojů.

Petr Hodan
majitel společnosti

Novinky

13. října 2022 Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že se všechny produkty i několikrát zdražují, udržujeme na webu aktuální ceny jen spotřebního materiálu, tj. vakuové sáčky, fólie, misky do miskovačky. U ostatních produktů Vám velice rádi cenu sdělíme telefonicky nebo emailem. Děkujeme za pochopení.