Mauting

Společnost Mauting s.r.o. byla založena v roce 1992 a zabývá se výrobou potravinářských strojů.
Hlavním programem firmy je od prvopočátku výroba udírenských komor a zařízení pro tepelné opracování masa. Zakladatelé firmy měli s tímto oborem mnohaleté zkušenosti z předchozího zaměstnání u firmy, která vyráběla kompletní zařízení pro masný průmysl včetně udíren. Těmito zařízeními byly vybaveny všechny masokombináty v bývalém Československu.
V roce 1993 byl zakoupen výrobní závod v Hlohovci, v němž byla soustředěna veškerá výroba. V roce 1998 byl postaven nový závod ve Valticích, kam bylo přemístěno hlavní sídlo firmy a převeden hlavní výrobní program. V současné době je výroba soustředěna do obou výrobních závodů.
Společnost má vlastní vývoj, konstrukci a projekci. Zařízení firmy Mauting jsou známá a provozována ve více než 60 zemích světa, na všech kontinentech. Dnes činí export 80 % z celé produkce.

Kdo jsme

Prodejem, servisem a údržbou potravinářských strojů se zabýváme již od roku 1995. Koupíte u nás vše od varných kotlů, řezaček, nářezových strojů, vakuových baliček až po vozíky, míchací vany nebo vakuové sáčky. Naše zkušenosti a znalosti se vám budou hodit nejen při údržbě strojů, ale také při jejich nákupu. Poradíme vám s výběrem vhodné mechanizace pro konkrétní provoz a příslušné zařízení vám také dodáme. Následně zajistíme záruční a pozáruční servis – a to nejen u nových, ale i repasovaných strojů.

Petr Hodan
majitel společnosti

Novinky

13. října 2022 Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že se všechny produkty i několikrát zdražují, udržujeme na webu aktuální ceny jen spotřebního materiálu, tj. vakuové sáčky, fólie, misky do miskovačky. U ostatních produktů Vám velice rádi cenu sdělíme telefonicky nebo emailem. Děkujeme za pochopení.