Mainca

Mainca je známý evropský výrobce zařízení na zpracování masa. Specializuje se na zařízení na zpracování mletého masa a čerstvých nebo suchých uzenin pro malé a střední výrobce.
Společnost MAINCA, kterou v roce 1971 založili Juan Vila a Jaime Ramon ve městě Santa Perpétua de la Moguda (Barcelona), je dnes společností s velkou mezinárodní projekcí, která má stálou přítomnost ve více než 80 zemích a exportuje přibližně 70 % své produkce.
Navzdory tomuto značnému růstu je MAINCA rodinnou společností, řízenou druhou generací a věrnou zásadám a hodnotám svých zakladatelů: povolání, práci a poctivost.
Jejím cílem je vyrábět vysoce kvalitní a inovativní produkty přizpůsobené potřebám trhu.

Kdo jsme

Prodejem, servisem a údržbou potravinářských strojů se zabýváme již od roku 1995. Koupíte u nás vše od varných kotlů, řezaček, nářezových strojů, vakuových baliček až po vozíky, míchací vany nebo vakuové sáčky. Naše zkušenosti a znalosti se vám budou hodit nejen při údržbě strojů, ale také při jejich nákupu. Poradíme vám s výběrem vhodné mechanizace pro konkrétní provoz a příslušné zařízení vám také dodáme. Následně zajistíme záruční a pozáruční servis – a to nejen u nových, ale i repasovaných strojů.

Petr Hodan
majitel společnosti

Novinky

13. října 2022 Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že se všechny produkty i několikrát zdražují, udržujeme na webu aktuální ceny jen spotřebního materiálu, tj. vakuové sáčky, fólie, misky do miskovačky. U ostatních produktů Vám velice rádi cenu sdělíme telefonicky nebo emailem. Děkujeme za pochopení.