Gesame

Gesame je přední společnost ve výrobě strojů a zařízení pro zpracování masných výrobků.
Historie Gesame začala v roce 1965 vytvořením řady strojů pro masný průmysl, která zahrnovaly mlýnky na maso, pily, plničky a mixéry. Strojní zařízení bylo od počátku velmi dobře přijato díky kvalitě výrobků a funkčnosti návrhů. V roce 1975 Gesame uvedla na trh vysoce inovativní produkt, první model v řadě výrobců hamburgerů , stroj MH75.
Gesame je v současnosti jedním z předních světových výrobců formovačů hamburgerů, s konsolidovanou přítomností ve více než 40 zemích a v nepřetržité mezinárodní expanzi.

Kdo jsme

Prodejem, servisem a údržbou potravinářských strojů se zabýváme již od roku 1995. Koupíte u nás vše od varných kotlů, řezaček, nářezových strojů, vakuových baliček až po vozíky, míchací vany nebo vakuové sáčky. Naše zkušenosti a znalosti se vám budou hodit nejen při údržbě strojů, ale také při jejich nákupu. Poradíme vám s výběrem vhodné mechanizace pro konkrétní provoz a příslušné zařízení vám také dodáme. Následně zajistíme záruční a pozáruční servis – a to nejen u nových, ale i repasovaných strojů.

Petr Hodan
majitel společnosti

Novinky

13. října 2022 Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že se všechny produkty i několikrát zdražují, udržujeme na webu aktuální ceny jen spotřebního materiálu, tj. vakuové sáčky, fólie, misky do miskovačky. U ostatních produktů Vám velice rádi cenu sdělíme telefonicky nebo emailem. Děkujeme za pochopení.