Dadaux

Společnost Dadaux se již více než 30 let specializuje na výrobu zařízení pro maso, lahůdkářství, restaurace a zemědělsko-potravinářský průmysl.
Technické know-how a zkušenosti umožňují nabídnout celou řadu strojů z nerezové oceli, která je na trhu jedinečná. Vysoká technická úroveň společnosti z ní udělala lídra na evropském trhu s vynikající pověstí mezi uživateli.
Jediným francouzský výrobce, který je schopen splnit všechny požadavky pro vaši výrobnu a v jehož sortimentu najdete produkty, které splní všechna očekávání.
Šíře sortimentu dnes nemá v celé Evropě obdoby, což společnosti umožnilo úspěšně proniknout na mezinárodní trh.

Kdo jsme

Prodejem, servisem a údržbou potravinářských strojů se zabýváme již od roku 1995. Koupíte u nás vše od varných kotlů, řezaček, nářezových strojů, vakuových baliček až po vozíky, míchací vany nebo vakuové sáčky. Naše zkušenosti a znalosti se vám budou hodit nejen při údržbě strojů, ale také při jejich nákupu. Poradíme vám s výběrem vhodné mechanizace pro konkrétní provoz a příslušné zařízení vám také dodáme. Následně zajistíme záruční a pozáruční servis – a to nejen u nových, ale i repasovaných strojů.

Petr Hodan
majitel společnosti

Novinky

13. října 2022 Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že se všechny produkty i několikrát zdražují, udržujeme na webu aktuální ceny jen spotřebního materiálu, tj. vakuové sáčky, fólie, misky do miskovačky. U ostatních produktů Vám velice rádi cenu sdělíme telefonicky nebo emailem. Děkujeme za pochopení.