Beck Clip Systems

BECK CLIP SYSTEMS je součástí rodinné skupiny BECK Group se sídlem v Mauerkirchenu v Rakousku. BECK vyrábí hliníkové spony CLIP SYSTEMS pro potravinářský a obalový průmysl ve svém závodě v Rakousku již více než 20 let. Převzetím bývalé společnosti MAGA (přejmenované na Beck Clip Systems SP. Z OO) v Komorniki/Polsko rozšířila společnost BECK v roce 2018 svůj sortiment značky CLIP SYSTEMS. A nyní kromě naklepávačky masa MAGA® nabízí také velmi kvalitní a výkonné klipsovačky a klipsy.

Kdo jsme

Prodejem, servisem a údržbou potravinářských strojů se zabýváme již od roku 1995. Koupíte u nás vše od varných kotlů, řezaček, nářezových strojů, vakuových baliček až po vozíky, míchací vany nebo vakuové sáčky. Naše zkušenosti a znalosti se vám budou hodit nejen při údržbě strojů, ale také při jejich nákupu. Poradíme vám s výběrem vhodné mechanizace pro konkrétní provoz a příslušné zařízení vám také dodáme. Následně zajistíme záruční a pozáruční servis – a to nejen u nových, ale i repasovaných strojů.

Petr Hodan
majitel společnosti

Novinky

13. října 2022 Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že se všechny produkty i několikrát zdražují, udržujeme na webu aktuální ceny jen spotřebního materiálu, tj. vakuové sáčky, fólie, misky do miskovačky. U ostatních produktů Vám velice rádi cenu sdělíme telefonicky nebo emailem. Děkujeme za pochopení.