Servis strojů

Poskytujeme záruční i pozáruční servis potravinářských strojů s řešením závad do 24 hodin

Kontrolujeme, opravujeme a dodáváme díly pro potravinářské stroje všech druhů a značek. A to již od roku 1995. Nezáleží na tom, jestli vlastníte stroj na výrobu šunky, výrobník ledu nebo baličku potravin – poradíme si s jakoukoliv technologií. Známe specifikace všech nejrozšířenějších typů strojů od jakéhokoliv výrobce a dokážeme najít řešení. Náhradní díly a opravu zajistíme i tehdy, když máte unikátní stroj vyrobený na zakázku. Se servisem máme zkrátka své zkušenosti a ty vám nabízíme. Ať už v rámci nebo nad rámec záručního servisu, který poskytujeme při nákupu nových a repasovaných strojů.

Servisní tým přijede do 24 hodin od nahlášení závady – v naléhavých případech i mimo pracovní dny

Náš tým profesionálních a zkušených techniků přijede v případě poruchy do 24 hodin. Každý všední den a v naléhavých případech také o víkendech a svátcích. Kamkoliv po celé České republice. Naši zákazníci si takový individuální servis pochvalují a vy budete jistě také.

Záruku a záruční servis máte k dispozici u nových i repasovaných strojů

Opravujeme a dodáváme nové i repasované stroje. Ty repasované procházejí naší důkladnou kontrolou a opravou, aby vám posloužily stejně dobře jako ty nové – ovšem za mnohem nižší cenu. U nových strojů poskytujeme záruční servis minimálně jeden rok a u repasovaných minimálně po dobu 3 měsíců. V záruční době máte samozřejmě nárok na bezplatný servis v případě, že se objeví jakákoli závada.
Chcete víc informací k servisu? Kontaktujte nás!

 

Kdo jsme

Prodejem potravinářských strojů, jejich opravami a údržbou se zabýváme od roku 1995. Jakožto menší firma můžeme udržovat osobnější vztahy s našimi zákazníky, uchovávat si dobrý přehled o historii zakázek a reagovat na všechny požadavky s maximální pružností. Proto většinu problémů dokážeme řešit do 24 hodin od nahlášení – v naléhavých případech i o víkendech a svátcích. Naše zkušenosti a znalosti se vám budou hodit nejen při údržbě strojů, ale také při jejich nákupu. Poradíme vám s výběrem vhodné mechanizace pro konkrétní provoz a příslušné zařízení vám také dodáme. Následně zajistíme záruční a pozáruční servis – a to nejen u nových, ale i repasovaných strojů. Těšíme se na spolupráci!

Petr Hodan
majitel společnosti

Novinky

19. září 2019 Vítáme Vás na našem novém webu, který pro Vás stále vylepšujeme. V nejbližší době budeme rozšiřovat nabídku ve všech kategoriích. Doufáme, že jste s novou podobou stránek spokojení. Očekáváme, že získáte kvalitnější podporu při nákupu. V případě, že nenalezte zboží, které poptáváte, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám zpracujeme individuální nabídku. Také Vás rádi uvítáme v provozovně na Zbraslavi, kde se Vám můžeme věnovat každý den od 8 do 17 hodin.

2. února 2021 NOVINKA!!! Jelikož doba žádá své a je větší zájem o balení pokrmů sebou než kdy dřív, nově Vám nabízíme stroje na balení do misek, můžete si u nás vybrat ze tří strojů dle požadované velikosti - malý, střední a velký a přes 20 druhů forem http://www.potravinarskestroje.cz/eshop/stroje/baleni-do-misek/