CHEFLUX - MANUAL

Kombinovaná pec s přívodem suchého vzduchu s analogovým ovládáním a komorou z nerezové oceli INOX 304. Režim času, teploty, procenta páry a 2 rychlosti ventilátoru. Umožňuje vykonávat tradiční varné procesy jako je vaření v páře, opékání, grilování, fritování a pečení čerstvých a mražených pekárenský produktů.

Konvektomaty CHEFLUX™ MANUAL jsou k dispozici ve dvou verzích, aby vyhovovaly specifickým potřebám každého podnikání:

COUNTERTOP pro 12, 7 a 5 GN 1/1 pro restaurace a lahůdkářství;
BIG pro 20 a 40 gastronádob GN 1/1 a GN 2/1 pro centrální kuchyně a hotely.

Kdo jsme

Prodejem, sevisem a údržbou potravinářských strojů se zabýváme již od roku 1995. Koupíte u nás vše od varných kotlů, řezaček, nářezových strojů, vakuových baliček až po vozíky, míchací vany nebo vakuové sáčky. Naše zkušenosti a znalosti se vám budou hodit nejen při údržbě strojů, ale také při jejich nákupu. Poradíme vám s výběrem vhodné mechanizace pro konkrétní provoz a příslušné zařízení vám také dodáme. Následně zajistíme záruční a pozáruční servis – a to nejen u nových, ale i repasovaných strojů.

Petr Hodan
majitel společnosti

Novinky

13. října 2022 Vážení zákazníci, vzhledem k tomu, že se všechny produkty i několikrát zdražují, udržujeme na webu aktuální ceny jen spotřebního materiálu, tj. vakuové sáčky, fólie, misky do miskovačky. U ostatních produktů Vám velice rádi cenu sdělíme telefonicky nebo emailem. Děkujeme za pochopení.