repasované stroje

Repasované potravinářské stroje odvedou stejnou práci jako nové, jsou přitom cenově mnohem výhodnější

V naší nabídce najdete repasované potravinářské stroje, které prošly kompletní a důkladnou prohlídkou. Za jejich stav plně ručíme. Jsou to stroje za třetinovou a někdy i nižší cenu, než kolik by stála nová zařízení. Přijdou vhod zvlášť v začátcích podnikání. Repasované stroje vám dají možnost rozjet naplno vaši výrobu, aniž byste museli vynakládat horentní sumy za nejnovější „mašiny“. I v zajeté firmě si však jistě najdou své místo. Zavolejte si k nám a my vám rádi doporučíme vhodný typ stroje. A kdybychom náhodou neměli nějaký stroj skladem, obratem ho dovezeme, zkontrolujeme, opravíme a připravíme na plné nasazení. Na repasované stroje poskytujeme záruku minimálně 3 měsíce a budeme vám k dispozici i pro následný pozáruční servis s řešením závad do 24 hodin od nahlášení. V naléhavých případech i o víkendech svátcích. Chcete poradit s výběrem repasovaného potravinářského stroje? Kontaktujte nás!

Kdo jsme

Prodejem potravinářských strojů, jejich opravami a údržbou se zabýváme od roku 1995. Jakožto menší firma můžeme udržovat osobnější vztahy s našimi zákazníky, uchovávat si dobrý přehled o historii zakázek a reagovat na všechny požadavky s maximální pružností. Proto většinu problémů dokážeme řešit do 24 hodin od nahlášení – v naléhavých případech i o víkendech a svátcích. Naše zkušenosti a znalosti se vám budou hodit nejen při údržbě strojů, ale také při jejich nákupu. Poradíme vám s výběrem vhodné mechanizace pro konkrétní provoz a příslušné zařízení vám také dodáme. Následně zajistíme záruční a pozáruční servis – a to nejen u nových, ale i repasovaných strojů. Těšíme se na spolupráci!

Petr Hodan
majitel společnosti

Novinky

19. září 2019 Vítáme Vás na našem novém webu, který pro Vás stále vylepšujeme. V nejbližší době budeme rozšiřovat nabídku ve všech kategoriích. Doufáme, že jste s novou podobou stránek spokojení. Očekáváme, že získáte kvalitnější podporu při nákupu. V případě, že nenalezte zboží, které poptáváte, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám zpracujeme individuální nabídku. Také Vás rádi uvítáme v provozovně na Zbraslavi, kde se Vám můžeme věnovat každý den od 8 do 17 hodin.