Stroje

Vyberte si z široké nabídky nových potravinářských strojů od předních výrobců
Nabízíme nové stroje do výroben masa a uzenin, větších gastro provozů a restaurací. Vakuové baličky, kutry, pístové narážečky, stroje na výrobu šunky, plnění párků, nářezové stroje, výrobníky ledu, konvektomaty – k mání je u nás na 16 druhů různých strojů od celé řady renomovaných firem. Vyberte si stroj, který hledáte, anebo si nechte poradit. V rámci našich poradenských služeb vám kvalifikovaně doporučíme vhodnou technologii, která přesně vyjde vstříc parametrům vašeho provozu. Stroje značek RETIGO, FREUND, K&G Wetter a desítky dalších jsou synonymem vysoké kvality a dlouhé životnosti.

Stroje vám dodáme, zaškolíme personál a poskytneme vám záruku minimálně jeden rok. Záruční a pozáruční servis s řešením závad do 24 hodin od nahlášení je u nás samozřejmostí. Hledáte finančně méně náročné řešení pro svůj provoz? Nabízíme také repasované stroje se zárukou. Nenašli jste v naší nabídce stroj, který hledáte? Kontaktujte nás!

Kdo jsme

Prodejem potravinářských strojů, jejich opravami a údržbou se zabýváme od roku 1995. Jakožto menší firma můžeme udržovat osobnější vztahy s našimi zákazníky, uchovávat si dobrý přehled o historii zakázek a reagovat na všechny požadavky s maximální pružností. Proto většinu problémů dokážeme řešit do 24 hodin od nahlášení – v naléhavých případech i o víkendech a svátcích. Naše zkušenosti a znalosti se vám budou hodit nejen při údržbě strojů, ale také při jejich nákupu. Poradíme vám s výběrem vhodné mechanizace pro konkrétní provoz a příslušné zařízení vám také dodáme. Následně zajistíme záruční a pozáruční servis – a to nejen u nových, ale i repasovaných strojů. Těšíme se na spolupráci!

Petr Hodan
majitel společnosti

Novinky

19. září 2019 Vítáme Vás na našem novém webu, který pro Vás stále vylepšujeme. V nejbližší době budeme rozšiřovat nabídku ve všech kategoriích. Doufáme, že jste s novou podobou stránek spokojení. Očekáváme, že získáte kvalitnější podporu při nákupu. V případě, že nenalezte zboží, které poptáváte, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám zpracujeme individuální nabídku. Také Vás rádi uvítáme v provozovně na Zbraslavi, kde se Vám můžeme věnovat každý den od 8 do 17 hodin.

2. února 2021 NOVINKA!!! Jelikož doba žádá své a je větší zájem o balení pokrmů sebou než kdy dřív, nově Vám nabízíme stroje na balení do misek, můžete si u nás vybrat ze tří strojů dle požadované velikosti - malý, střední a velký a přes 20 druhů forem http://www.potravinarskestroje.cz/eshop/stroje/baleni-do-misek/